Zaznacz stronę

Canna Cure, jest pierwszym tego typu produktem, który chroni rośliny zielone nie tylko przed pleśnią i szkodnikami, ale również stymuluje rozwój całej rośliny dzięki swoim właściwościom. Po raz pierwszy Canna Cure zostało zaprezentowane przez firmę podczas targów Spannabis, które odbywały się w lutym 2011 roku. Od tamtego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością i jest chwalony przez hodowców na całym świecie. Canna Cure zapewnia 100% i w pełni naturalną ochronę przed szkodnikami i powoduje, że walka z nieproszonymi gośćmi jest lekka i przyjemna. 

Co należy wiedzieć o Canna Cure? Jest to specjalna substancja ochrony roślin, która dzięki swoim specjalnym właściwościom stymuluje wzrost rośliny oraz w ekologiczny i w pełni bezpieczny sposób kontroluje pojawianie się szkodników na powierzchni roślin. Dzięki stosowaniu preparatu Canna Cure, roślina w pełni przekłada siłę walki ze szkodnikami na produkcję liści i kwiatostanów, dzięki czemu jest o wiele bardziej okazała i zdrowsza. Przede wszystkim producenci Canna Cure skupili się na najbardziej potrzebnych aspektach ochrony roślin. Canna’s Research opracowało produkt w oparciu o dwa główne elementy działania:

– zwalczanie organizmów szkodliwych oraz śnieci zbożowej
– dostarczanie składników odżywczych poprzez liście

Używając produktu Canna Cure na własnych roślinach otrzymujecie Państwo efekt tak zwanej warstwy ochronnej, która dba przede wszystkim o to, aby rośliny otrzymywały substancje odżywcze i jednocześnie mogły swobodnie oddychać. Dzięki opryskowi roślin zielonych preparatem, rośliny otrzymują bardzo ważną, naturalną warstwę ochronną przed szkodnikami. Preparat działa na zasadzie lepika na owady. Jego konsystencja jest bardzo lepka, dlatego wszelkie owady i szkodniki przylepiają się do powierzchni liści i obumierają. Dlatego bardzo ważne, aby całą roślinę spryskać preparatem ze wszystkich stron by zapewnić maksymalną ochronę.

Jak często dokonywać oprysków roślin?

Aby zapobiec pojawianiu się szkodników oraz by zatrzymać stałą ochronę powierzchni roślin przed szkodnikami, powinno się spryskiwać rośliny przynajmniej raz w tygodniu. Preparat działa również bardzo skutecznie, jeżeli rośliny zostały już zaatakowane przed jakiekolwiek owady. Wtedy wystarczy spryskać roślinę dokładnie, by pokryć jej powierzchnię lepką konsystencją preparatu. Owady pozostaną przyklejone do powierzchni zewnętrznej rośliny i obumrą pozostawiając składniki mineralne. Preparat Canna Cure można stosować od samego początku aż do momentu zbiorów. Dlatego ten preparat można używać zarówno przy pielęgnacji roślin jadalnych i ozdobnych. Jego naturalne składniki nie wpływają w żaden sposób szkodliwie na organizm człowieka.

Preparat Canna Cure, jest substancją, która nie tylko działa na szkodniki, ale również wpływa na zdrowie roślin, poprawia ich kondycję oraz leczy rośliny. Sprawia, że są zdrowe, lśniące i czyste. Dzięki temu hodowca nie musi bać się o prawidłowy rozwój roślin oraz przebieg optymalnej fotosyntezy. Dzięki temu roślina w pełni wykorzystuje warunki, które są zapewnione do jej rozwoju, czyli wydaje obfite pędy i kwiaty. 

Wbrew pozorom preparat Canna Cure nie jest żadnym pestycydem. Zawiera jego cechy, ponieważ wpływa na walkę rośliny ze szkodnikami, ale jego skład jest całkowicie biodegradalny i może być używany bez zakładania środków ochrony osobistej przez człowieka. To bardzo ważne, ponieważ ten produkt jest stworzony wyłącznie z naturalnych składników, a jego stosowanie przyczynia się w dużym stopniu na prawidłową uprawę, nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego i zdrowia ludzkiego. Canna Cure dzięki swoim właściwościom umożliwia walkę ze szkodnikami w naturalny sposób, bez konieczości stosowania pestycydów oraz innych związków chemicznych, które mogą być szkodliwe dla zdrowia i środowiska naturalnego.

NAJLEPSZE NAWOZY CANNA CURE TYLKO NA GROWWEED.PL

Canna Cure jest pierwszym produktem, który chroni rośliny przed szkodnikami i pleśnią, stymulując rozwój całej rośliny.
Canna Cure zaprezentowano podczas targów Spannabis w lutym 2011 roku i od tego czasu jest chwalony przez wielu użytkowników.